Nakliyat Aşamaları

Evden eve nakliye uygulamaları yapılırken hiçbir ayrıntı göz ardı edilmeden uygulamalar gerçekleştirilir.

 Evden eve nakliye uygulamaları yapılırken hiçbir ayrıntı göz ardı edilmeden uygulamalar gerçekleştirilir.

Evden eve nakliye ile sunulan çalışmalar kesintisiz ve yarım bırakılmayacak şekilde gerçekleştirilmelidir.

Evden eve nakliye uygulamalarında evlerde yapılan işlemlerde belirlenen bir diziye göre hareket edilmektedir. İlk sıralamayı toparlama işlemiyle başlatarak sarma, paketleme ve taşıma işlemleriyle tamamlamaktadır.

Eşyaların taşındığı nakliye araçları özen gösterilmiş, hijyen sahibi ve istenilen bütün kanuni kurallara uygun olmalıdır . Firmamıza ait tüm araçlar tüm belgelere sahip ve donanımlı araçlardır. Kıyafetler nakliye araçlarında bulunan özel dolaplara elemanlarımız tarafından itina ile yerleştirilmektedir.

Nakliye işlemlerinde tüm sıralamalarda en önemli yer tutan etkenlerden biride kırılacak eşyaların bulunduğu gruptur. Kırılacak eşya grubu ( porselen malzemeler , cam eşyalar , mutfak ürünleri ) jelatinle sarılarak temiz kolilere yerleştirilir ve nakliye aracına taşınması sağlanır.

Evden eve nakliye firmalarından en önemli farklarımızdan biri gerçekleştirdiğimiz her işlemi ayrı bir özen ve ayrı çalışmalar içerisinde gerçekleştirmemizdir.

Evden eve nakliye ile evlerde verdiğimiz işlemler dışında lokanta, restoran, bar vb tüm meslek alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Sunulan hizmetlerin başarı ile gerçekleşmesi açısından büyük bir gayret gösterilmektedir ve her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Servisimizin verdiği her hizmet takdir almış ve nakliye işlemlerinde ilerleme göstermiştir.

Evden eve nakliye işlemlerinde bütün çabaları göstererek Sezer Evden Eve Nakliyat olarak seçimleriniz arasında olmayı beklemekteyiz.

 

ADRES: Türközü Mah. 411 Sokak No:3/1 Mamak - Ankara    GSM: 0 (531) 933 04 35 - 0 (535) 700 48 18 - http://www.ankarasezernakliyat.com/

Blog Adreslerimiz: http://ankarasezernakliyat.blogcu.com/  -  http://ankaraevdenevenakliyatsezer.blogspot.com.tr/

JoomShaper